background img

Hakkımızda

İstsohbet Sohbet

İstsohbet sohbet yaklaşık 12 yıldır sizlere doyumsuz, enfes bir sohbet hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet’in başlıca sebepleri tamamıyla sizlere göre hazırlanması sizlerin rahat bir şekilde sohbet edebileceği şekilde kurulmuştur. İstsohbet sohbet ile bir çok insanları sohbet odalarımız da arkadaşlığına gerek ciddi bir ilişkilere şahit olduğumuz günler de oldu. Duyguların hem iyi hem de kötü her yönünü İstsohbet ile yaşadık. Siz değerli kullanıcılarımıza da yaşattık. Bir çok insanlar İstsohbet ile hayatını değiştirirken biz de onların değişimin mutluluğunu paylaştık.
İstsohbet Sohbet Amacı Nedir?

İstsohbet Sohbet sitesinin tek bir amacı vardır. Oluşan bütünlüğü, huzurlu ve seviyeli bir şekilde bir arada tutarak, insanların kültür, bilgi açısından da biraz da insanın kendine olan özgüvenini daha da kuvvetlendirmek adına amac güdmektedir. Bir çok insanların gerçek hayatta cesaret edemediği bir çok şeyi İstsohbet Sohbet’de cesaret olarak sizlere vermektedir. Amaç sizlerin en iyi şekilde sohbet edebilmesi ve bunu seviye içerisin de kaliteli bir sohbet olanağı sağlamasıdır. 12 yıl boyunca amaçları doğrultusun da daima Kullanıcının Güvenliği’de bir amaç tutularak insanların özellerine konuşma pencerelerine karışılmamaktadır. İstsohbet ile sohbetin en kalitesini sizlere amaç olarak tutmuştur. Bu amacından da, hiç vazgeçmemiştir vazgeçmeyecektir de..
İstsohbet da Sohbet Ücretsiz Mi?

İstsohbet isminden anladığınız üzere burada herşey bizim. Biraz da İstsohbet ‘ın amaçlarına baktığımız zaman İstsohbet sohbet’in tamamıyla ücretsiz bir sohbet sitesi olduğunu da anlamamız güç olmayacaktır. İstsohbet açıldığı günden bugüne kesinlikle kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmemiştir. İstisna durumlarda olan durumlar ve Kullanıcıların kendi isteklerine göre yapılandırmaya giren ölçüler dışarısın da dediğimiz gibi İstsohbet ‘da 12 yıldır olan bir kalitenin, benimsemişliğin ve ücretsiz olarak sunulan en iyi arkadaşlık sohbet sitesi olduğunu siz değerli kullanıcılarımızın da bizleri seçmesiyle birlikte anlıyoruz. İstsohbet da ücretsiz bir sohbet anlatılmaz yaşanır! Kuracağınız güzel dostluklar nice arkadaşlıklar ve çok özel ilişkiler herşeyin yolunun başladığı ilk nokta kısaca İstsohbet diyebiliriz. Çünkü; İstsohbet adıyla yaptığı kaliteli işler ve başarı öncelik olarak kullanıcısının isteklerini benimsediği yönden daima kalitesini kullanıcılar üzerine kurmuştur. Bu yüzden İstsohbet ‘a girmek sohbet etmek ücretsizdir!
İstsohbet da Mobil Sohbet

İstsohbet ‘da sizler için yapılan yenilikler, geliştirmeler hız kesmeden devam etti. Yaklaşık 12 yıllık bir birikimin deneyimi olan sohbet profesyonelliği sizler için her yer den sohbet edebilmesi için Mobil sohbet imkanıda sağladı. Bir çok yazılımlar ve tasarımlar doğrultusun da ios, android v.b sistemlere göre ayarlanmış akıllı telefonlar’ın desteklediği sistemlerin bir çoğu tarafından giriş yapabileceğiniz mobil sohbet de artık İstsohbet da hizmetinizdedir! İstsohbet mobil sohbet görseliyle birlikte de, ayrı bir sohbet kalitesi ortaya koymaktadır. Daha önce hiç görülmeyen bir tasarım arayüz ve hiç yaşanmayan en özel en güzel dostluk ve arkadaşlıklar’a eşlik etmektedir. Mobil Sohbet olarak günümüze adını yazdıran İstsohbet 12 yıllık deneyimini gün gün sizler yansıtmaktadır. Tamamıyla sizler için emek sarf eden İstsohbet ekibi sizlerin ne şartlar altında sohbet odalarına bağlandığınızı kestirerek, işinizi kolaylaştıracak sistemleri yazmaya, geliştirmeye devam etmektedir. Mobil sohbet ile İstsohbet ‘da bir çok aradığın arkadaşını takip edebilecek, onunla doyasıya sohbet edebileceksiniz! İstsohbet ‘da Üzülmek yok! Sohbet odaların da bağlı olmadığınız zaman, Acaba aradığım Dostluk Orada Mı? diye düşünmek de yok. Çünkü artık İstsohbet mobil sohbet ile siz de oradasınız! İstsohbet.Net Sizlere iyi Sohbetler Diler..