background img

İstsohbet Kurallar

1- Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.
2- küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.
3- Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.
4- İstsohbet Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.
5- Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.
6- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.
7- İstsohbet Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.
8- İstsohbet Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.
9- İstsohbet Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.
10- Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.
11- İstsohbet Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.
12- Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.
13- İstsohbet Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.
14- Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.
15- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.
16- İstsohbet Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkililere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.
17- Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.
18- Sohbet odalarında özeller okunmaz. Bu nedenle, Diğer kullanıcılarla özeldeki paylaşımlarınız vaad ve söylemleriniz paylaşan tarafı bağlar.
19- İstsohbet Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.
İstsohbet Sohbet Odalarinda Dikkat: Bütün Misafiler/ Kullanıcılar Üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. ” Cezayı” aldıktan sonra ben okumamıştım, ben bilmiyordum gibi sözler kabul olmaz.